Luftwaffe nad Tunezją - listopad 1942 - luty 1943

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Bitwy lotnicze". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Kagero
Luftwaffe nad Tunezją - listopad 1942 - luty 1943
978-83-61220-04-6
historia
Getos

Pierwszy tomik książki poświęconej działaniom bojowym Luftwaffe nad Tunezją rozpoczyna opis operacji 'Torch', która znacząco zmieniła sytuację w Afryce Północnej. Autor przedstawia operacje jednostek myśliwskich, bombowych, szturmowych i rozpoznawczych podczas dwóch ostatnich miesięcy 1942 roku i pierwszych dwóch miesięcy 1943 roku, kończąc opowieść opisem działań przeprowadzonych w czasie bitwy o Kasserine. Publikacja zawiera wiele relacji pilotów.
Tekst w języku polskim, 60 stron, 56 fotografii, 3 strony plansz barwnych z 5 przykładami malowań.

źródło opisu: www.kagero.pl

źródło okładki: www.kagero.pl