Kultura: zarządzanie, animacja, marketing

Tłumaczenie: Joalanta Ambroziak
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Kultura się Liczy!". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Narodowe Centrum Kultury
Kultura : menadžment, animacija marketing
sztuka
Iluzja

Publikacja serbskich autorów przedstawia w niezwykle obszerny sposób wielowymiarowość dziedziny jaką jest zarządzanie kulturą. Mnogość zaprezentowanych w książce zagadnień sprawia, że każda osoba zajmująca się tą problematyką w Polsce znajdzie tu dla siebie interesujący obszar tematyczny - od kontekstów socjologicznych, w jakich funkcjonuje współczesna kultura, aż do praktycznych problemów...

Mnogość zaprezentowanych w książce zagadnień sprawia, że każda osoba zajmująca się tą problematyką w Polsce znajdzie tu dla siebie interesujący obszar tematyczny - od kontekstów socjologicznych, w jakich funkcjonuje współczesna kultura, aż do praktycznych problemów pojawiających się przy tworzeniu planu marketingowego, czy też szerzej - planowaniu rozwoju instytucji kulturalnej.

Książka została wydana pod redakcją merytoryczną dr Małgorzaty Sternal - wieloletniej ekspertki, współpracowniczki Narodowego Centrum Kultury, zajmującej się m.in. zagadnieniem zarządzania instytucją kultury, jak również problematyką rozwoju polityki kulturalnej państwa.

źródło opisu: http://www.nck.pl

źródło okładki: http://www.nck.pl