The pleasure or mariage? Frenchman's mistress. Jet-set seduction
miłość, romans, paryż, magia
Monika

Paryż – niezwykłe miasto pulsujące tysiącem świateł, gdzie łatwo ulec magii chwili. Paryskie noce Vanessa zawsze marzyła, by zobaczyć Paryż. Teraz to marzenie miało się spełnić. Czekały ją długie wakacje w tym mieście. Nie spodziewała się, że właśnie tu spotka mężczyznę swego życia. Wakacje się skończyły, ale wakacyjny romans trwa nadal. Tak przynajmniej uważa Vanessa. Jednak Markos ma...

Paryskie noce
Vanessa zawsze marzyła, by zobaczyć Paryż. Teraz to marzenie miało się spełnić. Czekały ją długie wakacje w tym mieście. Nie spodziewała się, że właśnie tu spotka mężczyznę swego życia. Wakacje się skończyły, ale wakacyjny romans trwa nadal. Tak przynajmniej uważa Vanessa. Jednak Markos ma całkiem inne plany. Według niego Vanessa jest wspaniałą kobietą, ale nie widzi w niej żony. Zderzenie z rzeczywistością jest dla Vanessy bolesne. Uświadamia jej, że najwyższa pora podjąć decyzję, co zrobić dalej ze swoim życiem – z Markosem czy bez niego.

Tylko jeden weekend
Wyjechać w nieznane i tam zacząć wszystko od nowa – tego najbardziej pragnie Caitlin. Los sprawia, że niespodziewanie staje się posiadaczką starej willi. Otrzymała ją w spadku od pacjenta, którym się opiekowała. Po przeprowadzce okazuje się, że to, co miało uwolnić ją od kłopotów, staje się przyczyną nowych. Do willi rości sobie bowiem prawa Ray Pascal, który oskarża Caitlin o wyłudzenie spadku. Ray chce przejąć majątek i znajduje na to sposób. Zaprasza Caitlin na weekend w Paryżu…

Osobliwa gra
Każda randka w innym mieście świata? Czemu nie.
Dla pewnej siebie Clei nie ma rzeczy niemożliwych. Są tylko te mniej prawdopodobne. A do takich należą według niej trwałe związki monogamiczne. Rozwody jej rodziców przekonały ją, by nie liczyła zbytnio na wierność w małżeństwie, a mężczyzn trzymała na dystans. Podobnie potraktowała Slade’a. Niechętnie umówiła się z nim na spotkanie. Zafascynowany nią Slade daje się wciągnąć w szczególną grę. Jeździ za Cleą po całym świecie, by zobaczyć ją choć przez chwilę. W końcu spędzają razem namiętną noc w Paryżu. Następnego ranka Clea znika bez śladu.

źródło opisu: Mira,2012

źródło okładki: http://harlequin.pl

izabela81 | 2016-03-23
Na półkach: Przeczytane, 2016 rok
Przeczytana: 09 marca 2016

W książce znajdziemy trzy oddzielne opowieści. Ostatnia podobała mi się najmniej. Jest miłość, subtelna namiętność, zaufanie, wierność, lojalność. Powieść napisana prostym językiem.

LoVeandHoPe | 2014-08-17
Przeczytana: 17 sierpnia 2014

Powiesc sklada sie z trzech historii milosnych. Bohaterowie kazdej historii wczesniej,czy pozniej przybywaja do Paryza- miasta milosci.
Dwie pierwsze historie nie przypadly mi do gustu. Zas ostatnia pt. "Osobliwa gra" bardzo mi sie spodobala. Bohaterka boi sie zaufac mezczyznie, pokochac go. Jej rodzice maja za soba kilka rozwodow, nie traktuja milosci powaznie, dlatego tez dziewczyna nie wierzy,ze istnieje prawdziwa milosc,ze mozna byc wiernym i lojalnym.
Slade chce jej pokazac,ze mozna zyc z kims dlugo i szczesliwie.. Piekna powiesc.

Mimo wszystko polecam tez pozostale dwie historie: "Paryskie noce' i "Tylko jeden weekend". Kazda z nich ma cos w sobie,co przyciaga czytelnika.

Polecam

jolunia559 JOLA | 2012-06-25
Przeczytana: czerwiec 2012

Trzy historie miłości,która musi pokonać szereg przeszkód by się spełnić.Każda inna ,każda intrygująca i każda udowadnia,że prawdziwe uczucie nie zna barier.Fajna książka,która pozwala oderwać się od szalonego życia i pomarzyć o wieczorze spędzonym w Paryżu,mieście zakochanych.Każda z nas chciałaby przeżyć szaloną przygodę-prawda?

bisou | 2013-10-15
Przeczytana: 15 października 2013

Książka składa się z 3 odrębnych opowiadań o miłości i namiętności.Jednak nie jest utrzymana w klimacie tanich romansideł. Czyta się ją lekko i przyjemnie i na długo pozostaje w pamięci

Sylwia | 2017-01-02
Przeczytana: 02 stycznia 2017

Tylko jeden weekend - najlepsza opowieść według mnie z tych trzech. Pozostałe niestety nie wciągnęły mnie za bardzo.

Kalina44 | 2018-06-03
pikaczuk | 2017-12-29