WarZone - Bestie wojny

Tłumaczenie: Artur Marciniak
Książka jest przypisana do serii/cyklu "WarZone". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Mag
Warzone: Beasts of War
83-86572-22-1
hobby
Andman

Hałas zdwojonych silników nekropełzacza, pędzącego po pustyni w poszukiwaniu ofiary, był ogłuszający. Wilk kierujący pojazdem dostrzegł na horyzoncie znajome, lecz jakże przerażające sylwetki - parę Pretoriańskich Łowców wiodących grupę legionistów, Nekromutantów i Centurionów. Kierowca bez wahania zawrócił swą maszynę by stawić czoła nowemu zagrożeniu... Drugie Kompendium Warzone jest...

Drugie Kompendium Warzone jest kolejnym oficjalnym dodatkiem do gry Warzone - dynamicznej gry bitewnej. Książka zawiera:

- zasady regulujące wykorzystanie pojazdów w rozgrywce Warzone. Teraz twoje Purpurowe Rekiny będą mogły zbombardować pomiot Ciemności w dżunglach Wenus, a drużyny Nekropełzaczy sprawić krwawe żniwo wyznawcom Mrocznej Duszy na pustyniach Marsa. W Bestiach Wojny znajdują się pełne charakterystyki i opisy dziesięciu pojazdów, m.in. Smoczego Motoru Mishimy, TA6500 Cybertronicu, Nekropełzacza i Bliźniaczych Barakud Imperialu oraz Anioła Śmierci Bractwa. Zasady rządzące walką i ruchem pojazdów zostały zaprojektowane tak, by w pełni oddawały gwałtowny i dynamiczny charakter walk w mrocznym uniwersum gry Warzone. Reguły te można wykorzystać zarówno podczas niewielkich potyczek, jak i w czasie olbrzymich bitew.

- Nowe oddziały, wśród których poczesne miejsce zajmują Tajne Kohorty - heretyckie wojska Algerotha - i liczne jednostki specjalne Imperialu.
- Wyjaśnienia zasad, nowe przepisy i reguły.
- Karty pojazdów i nowe wzorniki.
- Nowe uzbrojenie

Przygotuj się na spotkanie z "Bestiami Wojny".

Magda MS | 2017-06-04
Andman | 2012-03-21