Kulinarny skarbczyk mamy i babci

Wydawnictwo: Olimp Media
978-83-7707-120-5
Barbara

Cenne rodzinne receptury, przekazywane z pokolenia na pokolenie, teraz zyskają godną siebie oprawę. Stylizowany na stare książki kucharskie notatnik pomieści przepisy, według których gotowała babcia i babcia babci, i babcia babci babci, słowem wszystkie kulinarne sekrety, o których można zaledwie szeptać, nigdy zaś mówić głośno! Podzielony na części tematyczne, np. Rodzinny obiad, Dla maluchów, Zasobna piwniczka, stanie się najmilszą rodzinną pamiątką i najlepszą książką kucharską, utrwalającą te niepowtarzalne smaki, znane tylko wybranym. W prezencie od wydawcy – garść porad umieszczonych na stronach książki. Przydadzą się przy wyczarowywaniu rozmaitych specjałów.

red. Jadwiga Bielecka

źródło opisu: Olimp Media, 2012