Być dobrym ojcem

What's a Father to Do?
987-83-60124-54-3
poradniki
Obieżyświat

Ta mała, cenna książeczka w prostych słowach przekazuje kilka praktycznych rad dla ojców, jak nawiązywać dobre relacje z dziećmi. W książeczce znajdziemy informacje o tym, jak nauczyć się: słuchać, doceniać, wybaczać, kochać oraz jak mądrze inwestować w dobrą przyszłość swojego dziecka. Czy jako ojcowie: opieramy naszą relację z dziećmi na otwartej komunikacji? z...

Czy jako ojcowie:

opieramy naszą relację z dziećmi na otwartej komunikacji?

z odpowiedzialnością wychodzimy naprzeciw ich potrzebom?

podkreślamy ich osobista wartość?

wyznaczamy w miłości granice, które pozwalają im mieć jasne poczucie dobra i zła?

Opinie i recenzje

„Don Schmierer udziela mądrych i praktycznych rad rodzicom, którzy starają się stworzyć dla swoich dzieci ciepłą, domową atmosferę. Być dobrym ojcem daje nadzieję tym wszystkim, którzy pragną odbudować więzi rodzinne”

Dr Ken Canfield, założyciel i prezes National Center for Fathering

Don Schmierer od czterdziestu lat służy jako doradca. Współpracował z Nawigators, a w 1983 r. Założył własną organizację His Servants, która zajmuje się pracą wśród studentów, biznesmenów i liderów kościoła. Wraz z żoną Dianą uczestniczył w prowadzeniu chrześcijańskich programów terapii uzależnień.

źródło opisu: http://koinonia.org.pl/

źródło okładki: http://koinonia.org.pl/

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!