Jak doskonalić asertywność

Developing Assertiveness
83-7150-198-6
asertywność, doskonalenie
poradniki

Większość menedżerów twierdzi, że na rozmowach z ludźmi spędza nawet do 80 procent czasu pracy, dlatego tak ważna jest umiejętność nawiązywania dobrych stosunków z otoczeniem. W okresach, gdy w firmie zachodzą zmiany, menedżerowie często wykazują bierny lub agresywny stosunek do innych, a nawet mają tendencję do zachowań manipulacyjnych. Tylko asertywna postawa wobec pozostałych pracowników gwarantuje nawiązanie efektywnych kontaktów.

Niniejsza książka ma charakter poradnika opartego na teorii analizy transakcyjnej. Na jego podstawie menedżerowie mogą jasno określić, jaką postawę przyjmują wobec innych.Czytelnik ma też możliwość zapoznania się z licznymi, sprawdzonymi już technikami rozwijania asertywności oraz dokonania niezbędnych zmian we własnym zachowaniu i postawie.

źródło opisu: http://sklep.zysk.com.pl/jak-doskonalic-asertywnosc.html

źródło okładki: http://sklep.zysk.com.pl/jak-doskonalic-asertywnosc.html