Kod Leonarda Da Vinci bez tajemnic

Cracking Da Vinci's Code
83-7458-295-2
historia
Forget_me

„Kod Leonarda da Vinci” rozpętał burzę: czytelnicy światowego bestselleru stanęli przed trudnym zadaniem - musieli zweryfikować swoją wiedzę dotyczącą religii, wiary i sztuki. Pomocną dłoń wyciągnęli James Garlow i Peter Jones - - autorzy „Kodu Leonarda da Vinci bez tajemnic” podjęli wyzwanie i wyruszyli w podróż przez 2000 lat chrześcijaństwa - sprawdzili, ile prawdy jest w tezach postawionych w książce Dana Browna.
James Garlow i Peter Jones na kartach „Kodu Leonarda da Vinci bez tajemnic” dowodzą, że Dan Brown, pisząc swoją książkę, nie tylko fałszywie interpretuje historię, lecz przede wszystkim, za pośrednictwem lekkiej i przyjemnej lektury, przemyca pewną ideologię...

Klaudia | 2015-08-03

Nie przeczytałam tej książki do końca, bo po prostu nie dałam rady. Powiem tak: nie spodziewałam się, że ta pozycja będzie religijna. Myślałam, że autorzy powiedzą coś o illuminatach, antykach, zabytkach itp., ale bardzo się pomyliłam.

Moniś | 2015-04-19

taka tam sobie książka...

Agata76 | 2017-11-04
Przeczytana: 2004 rok