The Shack

Zielona Sowa
1950-01-01

Ta książka nie została jeszcze oceniona NIE MA JESZCZE DYSKUSJI

Bądź pierwszy - oceń książkę

"Chata" William Paul Young - Główny bohater podczas wakacji ze swoimi dziećmi nad jeziorem spotyka się z tragedią - Wielkim Smutkiem (śmierć najbliższej mu osoby),który zapoczątkowuje kolejne wydarzenia. Dostaje bowiem list od samego Boga, aby udał się na miejsce zbrodni. Podczas tego pobytu Bóg naucza go, a przede wszystkim próbuje uśmierzyć jego ból i cierpienie. Stara się aby główny bohater mu zaufał, poznał go. Dzięki temu spotkaniu Mack zaczyna rozumieć kwestie dotyczące Boga, a także wyzwala się z ciążącego mu Wielkiego Smutku.

Powieść urzekła moje serce już przy pierwszych stronach. Pozwala bowiem zrozumieć kwestie dotyczące Boga, zbawienia, Jezusa ale także pozwala na zmianę samego siebie. Ukazuje również jak powinniśmy przebaczać, oraz jak powinniśmy wytrwać w tragedii, przykrości bądź niemiłej sytuacji, która nam się przydarzyła.

Książka jest bardzo ciekawa i zarazem interesująca polecam z całego serca.

Dodaj cytat z książki The Shack