Modlitwy do błogosławionego Jana Pawła II

Wydawnictwo: Księgarnia św. Jacka
978-83-7030-827-8
religia
A--

Kiedy podczas pogrzebu Jana Pawła II kardynał Joseph Ratzinger wypowiedział pamiętne słowa: „Możemy być pewni, że nasz ukochany Papież stoi teraz w oknie domu Ojca, spogląda na nas i nam błogosławi”, uświadomiliśmy sobie, że mamy odtąd potężnego orędownika i patrona w niebie; że teraz wszyscy, nawet ci spośród nas, którym nie było dane spotkać Go osobiście za życia, możemy powierzać Mu swoje troski i prosić o wstawiennictwo, bo od tej chwili jest On jeszcze bliżej Boga i jeszcze bliżej nas.

Modlitewnik zawiera:

Propozycje modlitw przez wstawiennictwo bł. Jana Pawła II w różnych intencjach i potrzebach – w sprawach rodzinnych, zawodowych, w cierpieniach duszy i ciała, w sytuacjach beznadziejnych i kryzysach itp.;
Litanię do bł. Jana Pawła II;
Rachunek sumienia z Janem Pawłem II w oparciu o „wielki rachunek sumienia”, który przeprowadził Papież z Polakami podczas czwartej pielgrzymki do Polski (a pierwszej do wolnej Ojczyzny) w 1991 r.

źródło opisu: Księgarnia św. Jacka, 2011

źródło okładki: http://www.ksj.pl/uploads/media/ok-adki/modlitwy-d...»