Sex With Strangers

9781419920868
paranormal romance
angielski
Dorota_1988

Lissa is an unwilling porn star. In order to pay off her uncle’s gambling debt she is forced to perform for X-rated webcasts. Touching herself for an Internet audience is awful but what Lissa really fears is that Adam and Cal will find out. Adam and Cal are two ordinary guys—for werewolves anyway. They’ve been a bonded pair for five years now and Lissa is the only female who can make their...

Adam and Cal are two ordinary guys—for werewolves anyway. They’ve been a bonded pair for five years now and Lissa is the only female who can make their Triad complete. They just haven’t figured out how to reveal their true nature without scaring her off forever.

Matters come to a head on Valentine’s Day when Lissa is offered a deal—her uncle’s debt will be paid in full if she will perform one time only for another website, Bound and Forced. The last thing Lissa wants to do is have sex with strangers but she’s so desperate she agrees. What she doesn’t know is that the two men she’ll be having sex with aren’t strangers. They are Adam and Cal and this Valentine’s night just happens to be a full moon.

Magdalena | 2017-02-05
Na półkach: Przeczytane, 2017
Przeczytana: 05 lutego 2017

Dziwna, momentami śmieszna. Ale lepsza od poprzedniej którą czytałam. Tak samo szybko się czyta.

Kasia1101998 | 2016-02-17

Spodziewałam się czegoś lepszego. Przekombinowana i przereklamowana. Na początku zapowiadało się całkiem nieźle, jednak obyczaje panujące w stadzie są nieprzyjemne i niszczą wyobrażenie o zmiennokształtnych. Główna bohaterka mimo, iż dowiedziała się o paranormalnym świecie zachowuje się nietypowo do sytuacji. Nie zniechęcam ale trzeba się liczyć ze scenami obowiązującymi w stadzie.

Aleksandra | 2015-11-25
Przeczytana: 24 listopada 2015

Lisa wprowadza się do nowego mieszkania i od razu poznaje dwóch przystojnych i seksownych mężczyzn,Adama i Cala.Między nimi nawiązuje się silna przyjaźń,która z czasem zaczyna przybierać coraz bardziej obsesyjną formę.Niestety wujek dziewczyny pakuje się w kłopoty finansowe i Lisa postanawia poprosić Scruddera-jego wierzyciela o spłatę długu wujka.Propozycja faceta jest odrażająca-Lisa ma co tydzień przed kamerą brać udział w pokazie pornograficznym,który jest transmitowany przez internet.Cal i Adam wyczuwając zmianę zachowania dziewczyny i jej nagłe odsunięcie się od nich,postanawiają wyjaśnić sprawę.Zależy im na Lisie,obaj ją kochają i chcą ją uczynić swoją samicą-mężczyźni są bowiem wilkołakami.Okazuje się,że sytuacja Lisy i kłopoty jej wujka nie są przypadkiem-Scrudder od dawna zamierzał schwytać obu wilkołaków i posłużył się dziewczyną jako przynętą...
Pełna erotycznego i seksualnego napięcia historia,przesiąknięta testosteronem i pożądaniem.Książka pozostająca na długo w...

Muniette | 2013-05-13
Na półkach: Przeczytane, 2013, E-book
Przeczytana: 13 kwietnia 2013

Przyjemnie się czyta, chociaż praktycznie brakuje akcji, a wyjaśnienia autorki odnośnie przypadłości Cala i Adama to istny chaos. Nie wspomnę już, że Lissie bardziej niż kobietę przypomina wystraszoną łanię, która nie potrafi o siebie zadbać.
Czy warto? Nie wiem, ale jeśli bardzo Ci się nudzi i masz się ochotę trochę odmóżdżyć to idealna pozycja dla Ciebie!

kachula33 | 2016-06-29
Na półkach: Przeczytane, 2016
Przeczytana: 03 maja 2016

Pomysł fajny ale fabua na maxa okrojona co sprawiło że książka jest nijaka. Przypomina tani film poro gdze dialgi są wymuszone a akcja tandetna a szkoda bo mogła być całkiem fajna historia :/

Charlie1608 | 2015-04-08
Przeczytana: 07 kwietnia 2015

Kolejna z książek Evangeline, jednakże tym razem nie przypadła mi do końca tak do gustu.

Trochę starych porachunków, trochę pornografii i ... wilkołaków. Anderson i jej miłość do świata fantasy jest widoczny gołym okiem.

Tym razem jednak dwóch facetów i jedna laska - cóż, nie jest to przepis na dobrą książkę.

Akcja raczej przewidywalna, a szkoda, bo pomysł zły nie był.
Niestety to jedna z mniej fajnych książek w wykonaniu E.A., co nie znaczy, że reszta musi być podobna.

Szczerze? Polecam tylko zagorzałym fanom.

goska1318172 | 2015-09-02

Jakoś przebrnęłam przez nią.

mariankowo | 2017-07-20
Izabela Nana | 2017-06-26