Prywatne życie Elvisa

Wydawnictwo: Ryton
Elvis in Private
83-85367-04-7
Booka

Prywatne życie idola. Nędzne dzieciństwo, slumsy i oszałamiające bogactwo. Miłość do matki i wciąż nowe kochanki. Szczodrość i nienawiść, wystudiowane gesty i ...chwile słabości. Narkotyki, wreszcie tragiczna śmierć. Elvis Presley i jego dwór we wspomnieniach Johna Lennona, Roy'a Orbisona, Jimmi'ego Savila i innych wielkich gwiazd rozrywki. Także rodziny, przyjaciół, współpracowników. Oczywiście również jego żony i kochanek - z Lindą Thompson na czele.

Książka, która w USA osiągnęła milionowe nakłady, zarazem budując i kompromitując mit Presleya.

źródło opisu: Wydawnictwo Ryton International, 1991

źródło okładki: zdjęcie autorskie