Nowenny do błogosławionego Jana Pawła II

9788-3748-2421-7
nowenna, modlitwa, Jan Paweł II
religia
A--

Błogosławiony Jan Paweł II znał problemy, z jakimi borykają się ludzie na całej ziemi. Wstawiał się u Boga miłosiernego w każdej powierzonej mu intencji. Wstawiał się za życia, wstawia się i teraz, przebywając w Domu Ojca. Stale rośnie liczba świadków o łaskach, w tym cudach, które Bóg zdziałał za wstawiennictwem Papieża Polaka. Przygotowany zbiór zawiera nigdzie dotąd nie publikowane nowenny...

Przygotowany zbiór zawiera nigdzie dotąd nie publikowane nowenny do bł. Jana Pawła II:
- o pomoc w trudnej sprawie - z litanią do bł. Jana Pawła II,
- za rodziny - z różańcem i litaniami tradycyjnymi,
- dla młodzieży - z rozważaniem słów bł. Jana Pawła II,
- w intencji ludzi starszych, chorych, cierpiących - z rozważaniem Pisma Świętego i tekstów i bł. Jana Pawła II,
- o Boże miłosierdzie nad światem - nowenna nieustająca.

źródło opisu: eSPe, 2011

źródło okładki: http://boskieksiążki.pl/data/gfx/pictures/large/4/3/534_1.jpg