Toy story 3

Wydawnictwo: Ameet
978-83-253-0537-6
Toy, story, disney
Edyta

Andy wybiera się na studia. Niestety nie ma zamiaru zabrać ze sobą wszystkich swoich ukochanych zabawek. Postanawia wziąć jedynie wiernego szeryfa Chudego. Pozostałe zabawki przypadkowo trafiają do pobliskiego przedszkola „Słoneczko", gdzie poznają misia Tulisia. Od tej chwili sprawy przybierają niespodziewany obrót... Chudy postanawia uratować swoich przyjaciół. Czy jego misja zakończy się...

Chudy postanawia uratować swoich przyjaciół. Czy jego misja zakończy się powodzeniem, a zabawki powrócą do domu Andy'ego?

źródło opisu: http://ameet.pl/prod_1266.html

źródło okładki: http://ameet.pl/prod_1266.html

wrublik7 | 2014-12-01
Przeczytana: 01 grudnia 2014

lektura dość łatwa, ale szczerze mówiąc nie bardzo wiem co skusiło córcię by sięgnąć z półki bibliotecznej akurat po tą książkę, na pewno nie bohaterowie z bajki, bo jakoś tak się składa że nie oglądała ani tej części, ani innej, żeby poznała bohaterów.
ale sam sens historii jest fajny - zabawki te które były fajne na pewno komuś warto przekazać kto dalej nimi będzie się bawić, no i to zezłośliwienie kiedyś odtrąconej zabawki, również jest dobrze podkreślone.

myślę, że lepiej by ta historia się czytała, gdybyśmy zaczęły od początku :)