Toy Story / Toy Story 2

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Czytaj i słuchaj". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Ameet
978-83-253-0389-1
Toy, story, disney
Edyta

Przed Tobą niezwykłe przygody bohaterów filmów „Toy Story" i „Toy Story 2" W pierwszej opowieści poznajemy Andy'ego i tajemnicze życie jego zabawek. Zbliżają się urodziny chłopca i jego dotychczasowi przyjaciele czują się zaniepokojeni - z tej okazji co roku dołącza do nich nowy towarzysz. Kiedy więc do pokoju trafia jedna z najwspanialszych zabawek - Buzz Astral, wszystkie zabawki są...

Przed Tobą niezwykłe przygody bohaterów filmów „Toy Story" i „Toy Story 2"

W pierwszej opowieści poznajemy Andy'ego i tajemnicze życie jego zabawek. Zbliżają się urodziny chłopca i jego dotychczasowi przyjaciele czują się zaniepokojeni - z tej okazji co roku dołącza do nich nowy towarzysz. Kiedy więc do pokoju trafia jedna z najwspanialszych zabawek - Buzz Astral, wszystkie zabawki są poruszone, a zwłaszcza Kowboj Chudy. Dla niego to cios, obawia się, że przestanie być ulubieńcem Andy'ego.
Jak zakończy się rywalizacja pomiędzy zabawkami?

Druga historia ponownie przenosi nas do pokoju Andy'ego, w którym toczy się niezwykłe życie zabawek. Buzz Astral został zaakceptowany przez pozostałych mieszkańców. Kiedy więc pewnego dnia Chudego spotyka nieszczęście i trafia w ręce kolekcjonera zabawek, przyjaciele nie wahają się ani chwili, by ruszyć mu na ratunek. Ich przywódcą jest oczywiście Buzz Astral.
Czy uda mu się wraz z pozostałymi zabawkami uwolnić Chudego z rąk kolekcjonera zabawek?

źródło opisu: http://ameet.pl/prod_1178.html

źródło okładki: http://ameet.pl/prod_1178.html

Na półkach: Przeczytane, Ameet

"Toy story" to kolejna bardzo uwielbiana w ostatnim czasie przez moje dziecko bajka. Zarówno część pierwsza jak i kolejne są przez niego oglądane z równym entuzjazmem :)

"Toy story" to opowieść o pewnym chłopcu o imieniu Andy oraz jego zabawkach. Ulubieńcem chłopca jest kowboj Chudy, są też takie zabawki jak na przykład Pan Bulwa, dinozaur Rex, pies Cienki, świnka skarbonka i wiele, wiele innych... W dniu urodzin Andiego wszystkie zabawki są bardzo podekscytowane, w końcu nie wiadomo co nowego tym razem zawita w pokoju chłopca. Okazuje się, że dostał on w prezencie najnowszą figurkę Buzza Astrala - astronautę, który posiada świecące światełka oraz ruchome skrzydła.
I tutaj zaczyna się cała przygoda... Chudy jest zazdrosny, że chłopiec ma teraz nowego ulubieńca. Ta zazdrość doprowadza do pewnego wypadku. Inne zabawki odwracają się przez to od przyjaciela. Kowboj postanawia naprawić swój błąd. Chudy wraz z Buzzem przezywają wiele często strasznych przygód...

W części drugiej Andy...