Proza, cz. 3 - Utwory zebrane, tom III

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Utwory zebrane Tadeusza Różewicza". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Wydawnictwo Dolnośląskie
83-7384-126-1
literatura piękna

W tomie trzecim zamieszczono między innymi: "Zostanie po mnie pusty pokój", "Oko poety", "Zamknięcie", "Dusza z ciała wyleciała", "Do źródeł", "Słowo i milczenie", "Dusza kwiatu", "Twarz Tołstoja", "Nic, czyli wszystko", "Namiętność", "Dziennikarz i poeta", "Krótko i węzłowato", "Wstyd", "Rozmowa", "Przygotowanie do wieczoru autorskiego, "Zbawiciel na wczasach", "Otwórzcie mi drzwi", "Kartki wydarte z dziennika".

źródło opisu: http://www.wd.wroc.pl/page/ksiazka_zoom_show.php?id_ks=187

źródło okładki: http://www.wd.wroc.pl/page/ksiazka_zoom_show.php?id_ks=187

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!