Owoce egzotyczne

Wydawnictwo: Weltbild
kulinaria
Wiedźminka

Aromatyczne kumkwaty, rambutany, papaje, pitaje, gujawy, szarony czy figi – owoców egzotycznych w sklepach jest dużo, tylko nie zawsze wiemy, jak je można wykorzystać. Hanna Szymanderska podpowie nam, jak stosować je w kuchni. Pełne witamin i minerałów są znakomitym składnikiem sałatek i deserów, a także wspaniałym dodatkiem do dań z mięsem, drobiem i rybami. Urozmaicają wygląd potraw, nadają...

i deserów, a także wspaniałym dodatkiem do dań z mięsem, drobiem i rybami. Urozmaicają wygląd potraw, nadają nawet tym pospolitym zupełnie nowy smak. Warto spróbować świeżej galantyny z indyka z ananasowym sosem, delikatnej wieprzowiny z brzoskwiniami, ciekawego w smaku pstrąga
w sosie z mango czy wykwintnej kaczki z pomarańczami. Dodatkowo: informacje o mniej znanych owocach i wiele ciekawostek.

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!