A Perfect Blood

Cykl: Zapadlisko (tom 10)
Wydawnictwo: HarperVoyager
A Perfect Blood
9780061957895
angielski

Ritually murdered corpses are appearing across Cincinnati, terrifying amalgams of human and other. Pulled in to help investigate by the I.S. and FIB, former witch turned day-walking demon Rachel Morgan soon realizes a horrifying truth: a human hate group is trying to create its own demons to destroy all Inderlanders, and to do so, it needs her blood. She's faced vampires, witches, werewolves,...

She's faced vampires, witches, werewolves, demons, and more, but humanity itself might be her toughest challenge yet

źródło okładki: http://www.kimharrison.net

Flusz | 2017-08-18
Przeczytana: 18 sierpnia 2017

Nudna. Po prostu nudna.

Po fenomenalnej poprzedniej części dostaliśmy niemalże gniot. Pierwszy raz czytając zdarzyło mi się nieco przeskakiwać do przodu, jak już widziałam, że Rachel daje się ZNOWU złapać w jakąś głupią zasadzkę... No ileż można?!

Przez pół książki Rachel nie pozwala Trentowi zdjąć sobie bransoletki ukrywającej i blokującej jej magię linii, przez co jest totalnie bezsilna i ZNOWU poniewierana.

Jedynymi ciekawymi wątkami jest Trent i jego magia, czy relacja Jenksa i Belle.

I to tyle. Na ponad 400 stron, tylko 2 wątki są w jakimś stopniu intrygujące.

Kinga | 2017-11-08
Przeczytana: 08 listopada 2017