Czas wielkiej próby

Wydawnictwo: Andrzej Wronka
wiara, krzyż, cierpienie
religia
Kalina

Publikacja zawiera świadectwo życia człowieka, który jeszcze przed utratą wzroku w 18 roku życia zmagał się z wieloma krzyżami i przeciwnościami. Świadectwa zawarte w niniejszej publikacji oraz towarzyszące im wiersze dają jednak optymistyczne spojrzenie na życie. Wielu osobom uświadamiają, że trudności, jakie nam towarzyszą w obliczu innych ludzkich dramatów, są tak naprawdę naszymi grymasami.

Lektura tej książki pozwala zapalić swe serce do bardziej twórczego, odpowiedzialnego i oddanego pomocy drugiemu człowiekowi życia.

źródło opisu: http://www.awronka.nazwa.pl/bazya/publikacje1.html

źródło okładki: http://www.awronka.nazwa.pl/bazya/publikacje1.html