Masaż erotyczny

Wydawnictwo: Hachette
poradniki

Poradnik udowadnia, iż wcale nie potrzeba dyplomu masażysty, aby wykorzystać dotyk i bliskość ciał, żeby wzbudzić u partnera pożądanie. Zmysłowy masaż nie tylko koi nerwy, odpręża i wzbogaca życie erotyczne. Uczy także otwartości na potrzeby partnerów i cementuje związki. Tylko dla dorosłych

DarekPank | 2015-08-18
Przeczytana: 03 czerwca 2014

Ciekawa pozycja dla par. Książka pełna zmysłowości, podejmująca temat masażu relaksującego, wręcz swoistej gry wstępnej. Dobra książka dla par zaczynających bycie razem, dla lepszego zrumienia siebie (oczywiście jeśli temperament wam pozwoli na takie pieszczoty i wcześniej nie zawrze krew…). Dla par ze stażem może być ciekawym urozmaiceniem, dodaniem więcej czułości w dotyku i poznanie swoich ciał w trochę inny sposób. Na spokojnie, powoli wręcz badając odczucia drugiej strony. Myślę, że to ciekawa książka do wybiórczego zastosowania - każda para powinna znaleźć coś dla siebie. Polecam.

P.S. To ujęcie zupełnie inne niż książki z serii „pierdylion pozycji na kanapie i w szafie” ;-).
Owszem i takie stanowią bodziec i swoistą bazę pomysłów – choć moim skromnym zdaniem zrównoważenie obu tych podejść jest dopiero optymalne. Z jednej strony zdolność delikatnego stopniowania napięcia, a z drugiej umiejętność rozładowania tych emocji…

matysia | 2015-09-14
olkens | 2011-09-05