8385782028
moralność, religia, islam,
religia
Revenga

Książka oddana do rąk czytelników jest jedną z wielu publikacji muzułmańskich, Została wydana przez Stowarzyszenie Studentów Muzułmańskich w Polsce, ponieważ jest jedną z najwybitniejszych książek w świecie Islamu. Omawia ona bowiem jedną z najważniejszych kwestii w religii muzułmańskiej tj. zasady moralności Islamu. Autorem jest Muhammad Al-gazali, jeden z prekursorów i wybitnych ludzi...

Autorem jest Muhammad Al-gazali, jeden z prekursorów i wybitnych ludzi nauki i myśli Islamu w czasach współczesnych. Jest on poza tym wybitnym teologiem i znawcą prawodawstwa i jurysprudencji Islamu.

źródło opisu: Stowarzyszenie Studentów Muzułmańskich w Polsce 1994

źródło okładki: zdjęcie autorskie