Trądzik

Wydawnictwo: Klub dla Ciebie
poradniki

Daje o sobie znać zawsze w najmniej odpowiednim momencie ? przed randką, spotkaniem towarzyskim lub ważnym egzaminem. Potrafi odebrać pewność siebie i dość poważnie zatruć i tak niełatwe życie nastolatka. Trądzik, bo o nim mowa, to często jedna z największych bolączek młodości. Na szczęście można się z nim skutecznie rozprawić!Warto wiedzieć, co zrobić, by nie dać się oszukać koncernom kosmetycznym, produkującym coraz to nowe ? często nieskuteczne lub wręcz szkodliwe ? cudowne mikstury przeciwtrądzikowe. Leczenie trądziku nie polega na zakupie jednego specyfiku! Dopiero połączenie odpowiedniej diety i higieny z osiągnięciami medycyny i kosmetyki może sprawić, że skóra powróci do pożądanego stanu. Poradnik analizuje mnóstwo dostępnych sposobów leczenia. Nie pozostawia czytelnika samego także w sytuacjach ?podbramkowych . Jeśli w ważnym dla Ciebie dniu zobaczysz w lustrze wielkiego pryszcza, nie wpadaj w panikę ? zajrzyj do książki i sprawdź, jak możesz go ukryć przed wzrokiem innych, nie doprowadzając do nasilenia objawów trądziku.

Przeczytałam 3/4 tej książki, nic przydatnego się z niej nie dowiedziałam.

Aredhel | 2015-03-14
Orzechowa Zelka | 2013-10-14