Codex Army Lists

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Warhammer 40,000, Warhammer 40,000 2e". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Games Workshop
hobby
angielski
Andman

"Codex Army Lists" is a booklet included in the 2nd Edition boxed set of Warhammer 40,000. It includes basic lists for every 2nd edition army: Space Marines Imperial Guard Imperial Agents - other Imperial forces, including Adeptus Mechanicus Adeptus Ministorum/Adepta Sororitas Adeptus Arbites Inquisition Assassins Psykers Squats Orks Eldar Chaos - Representing Chaos...

Space Marines
Imperial Guard