Ty albo zupełnie inny obłęd

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Biblioteka Dykcji". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Oficyna Wydawnicza ATUT
83-87299-22-7
poezja
Fox Mulder

Autor urodzony w 1977 r. Współzałożyciel grupy poetyckiej SYNDROM, przemianowanej później na LUDZIE Z MATERIAŁU, której celem było odrzucenie charakterystycznych dla wieczorów poetyckich form – na rzecz akcji parateatralnych, filmowych, performance’ów, muzyki czy multimedialności. W 1999 r. współtworzy z Markiem Szamlickim grupę NP. – NA PRZYKŁAD. Studiował filozofię na Uniwersytecie Wrocławskim. Tomik jest debiutem książkowym.

źródło opisu: http://www.atut.ig.pl/?274,ty-albo-zupelnie-inny-obled

źródło okładki: http://www.atut.ig.pl/?274,ty-albo-zupelnie-inny-obled