Nagłówki w "Gazecie Wyborczej" (ekspresywna leksyka, frazematyka, metaforyka)

Wydawnictwo: Piktor
83-60604-06-1

To pierwsze od 1967 roku tak obszerne opracowanie zagadnienia nagłówków prasowych z użyciem nowoczesnych metod analizy semantycznej i pragmatycznej oraz bogatym materiałem egzemplikacyjnym, dzięki czemu publikacja jest nie tylko ważną pozycją teoretyczną, ale może stanowić także praktyczny podręcznik dla adeptów dziennikarstwa. W zakresie dydaktyki wartość książki podnoszą rozwijające sprawność stylistyczną ćwiczenia. Orientacjê w zagadnieniach ułatwia indeks terminów i nazwisk.

źródło opisu: http://www.sklep.piktor.pl/index.php?act=viewProd&productId=3

źródło okładki: http://www.sklep.piktor.pl/index.php?act=viewProd&productId=3

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!