Noc aniołów

Wydawnictwo: Wydawnictwo Literackie
literatura polska
literatura piękna
Ag2S

Do malowniczo położonego, francuskiego zamkniętego klasztoru żeńskiego Sióstr Małych Jezusa przyjeżdża profesor architektury sakralnej wraz z żoną. Oprócz Piotra i Moniki, Autorka przedstawia nam bliżej także wybrane zakonnice - piszącą ikony Klarę, szorstką, boleśnie doświadczoną przez życie Augustę, dawną mistrzynię w podnoszeniu ciężarów Nikodemę oraz siostrę przełożoną Inez. "Noc aniołów"...

"Noc aniołów" to utrzymana w refleksyjnym, mądrym tonie opowieść o zwykłych ludziach, którzy cierpią, lecz nie rezygnują z poszukiwania sensu życia i miłości.

źródło opisu: Wydawnictwo Literackie, 2012

źródło okładki: http://www.wydawnictwoliterackie.pl/

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!