Boleń. Moje techniki połowu

Wydawnictwo: Oficyna Wydawnicza MULTICO
6 (1 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
wędkarstwo
poradniki

Boleń jest rybą wyjątkową. Ostrożną, przebiegłą, niezwykle trudną do złowienia. Każdy wędkarz marzy, by umieć ją łowić.Poradnik Jacka Stępnia, największego polskiego specjalisty od łowienia boleni, pozwoli Ci skutecznie łowić rapy. Dowiesz się z niego o zwyczajach tych ryb, poznasz najlepsze łowiska, dobierzesz odpowiedni sprzęt, ale także będziesz mógł samodzielnie wykonać słynną boleniową przynętę.

Mieszko Charytoniuk | 2014-01-24
Przeczytana: 24 stycznia 2014

Dobra książka specjalistyczna z dziedziny wędkarstwa, dla zainteresowanych rozjaśni wiele zagadnień z biologii i zachowań trudnej w połowie ryby jaką jest boleń (rapa). Książka bardzo ładnie wydana i porządnie opracowana, niemniej nie brakuje w niej literówek, przez co wrażenie, że nikt jej dobrze nie przejrzał przed wydaniem nieco odpycha.