Katalog ulicznego samuraja

83-902153-6-5
Shadowrun, RPG
hobby
Andman

Kiedy życie staje się brutalne, czas iść na zakupy. Jesteś idealnym wojownikiem, łowcą na zamówienie, żyjącym w okrutnym miejskim świecie SHADOWRUN. Całe życie przeznaczyłeś na rozwój sztuki walki. Posługujesz się granatami, które wybuchają będąc jeszcze w powietrzu, zbroją dopasowaną do ciała i karabinem maszynowym firmy Ares. Dodatek do podręcznika SHADOWRUN - Katalog Ulicznego Samuraja,...

Kiedy życie staje się brutalne, czas iść na zakupy.

Jesteś idealnym wojownikiem, łowcą na zamówienie, żyjącym w okrutnym miejskim świecie SHADOWRUN. Całe życie przeznaczyłeś na rozwój sztuki walki. Posługujesz się granatami, które wybuchają będąc jeszcze w powietrzu, zbroją dopasowaną do ciała i karabinem maszynowym firmy Ares. Dodatek do podręcznika SHADOWRUN - Katalog Ulicznego Samuraja, pozwoli ci się wyposażyć w najnowszą technologię zbrojeniową obecnie dostępną na czarnym rynku: sprężynowe pazury węglikowe, celowniki działające na podczerwień, generatory refleksów i może nawet uda Ci się dostać odległościomierz do twoich cybernetycznych oczu. Czegokolwiek byś nie potrzebował, dostaniesz to tutaj - jak masz pieniądze. Oraz pamiętaj, by pilnować swoich pleców, zanim ktoś zdecyduje się ciebie sprzątnąć.

Andman | 2012-03-11
Na półkach: RPG