Spaghetti. Ponad 130 przepisów

Wydawnictwo: Firma Księgarska Olesiejuk
7 (1 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
978-83-7708-626-1
poradniki
Kornelia

Spaghetti jest niewątpliwie jednym z najpopularniejszych i najbardziej znanych na świecie rodzajem makaronu, symbolem wszechwłoskości. Jest przy tym ostatnim spośród kształtów , jakie pojawiły się na włoskiej scenie makaronowej. Wynaleziono je w pięknym południowym mieście: Neapolu. Jego nazwa pojawia się po raz pierwszy w krótkim poemacie autorstwa Antonia Vivaniego z 1824 roku, o niezbyt zaskakującym tytule „Makarony Neapolu”.
Zadziwiająca książka w formie tradycyjnego opakowania spaghetti. Oryginalnym recepturom towarzyszą doskonałe fotografie. Idealny prezent dla miłośników włoskiej kuchni.
Znajdziesz tu ponad 130 przepisów na spaghetti i inne rodzaje długich makaronów.
Buon Apetito!

To co lubimy najbardziej :) bardzo urozmaicone przepisy z podziałem na potrawy z ziołami, warzywami, serami, owocami morza i mięsem. Opierają się także na różnych rodzajach makaronu. Doskonała pozycja dla miłośników włoskiej kuchni, w oryginalnej formie, przypominającej opakowanie spaghetti.

kaataarzynaa | 2015-09-13
Veigela | 2013-11-06