Allegro - kampania grudzień kat. kryminał

Za kulisami zła

Wydawnictwo: G+J
AnnieK

To nieprawda, że śledztwo zawsze kończy się wraz z sądowym wyrokiem. Często, gdy wymiar sprawiedliwości zamyka sprawę, do akcji wkraczają dziennikarze. Bo wiele przestępstw skrywa tajemnice, których nie udało się rozwikłać prokuratorom i sędziom; bo niektóre wyroki pozostają w sprzeczności nie tylko z poczuciem sprawiedliwości, ale także z wiedzą, do jakiej organom ścigania nie udało się dotrzeć. Bo są ludzie, których niesłusznie naznaczono piętnem zbrodniarzy, i są zbrodnarze, którzy pozostają bezkarni.

– Wciąż nie wiadomo, czy to Marchwicki był „wampirem z Zagłębia”

– Kobiety szaleją za brutalnymi przestępcami

– Mafiozi potrafią się nawrócić

– Kuklinski mordował, nie czując żadnych skrupułów

– Najemnicy wracają na front

źródło opisu: http://www.gjksiazki.pl/ksiazki,1,29,352,za-kulisami-zla.html

źródło okładki: http://www.gjksiazki.pl/ksiazki,1,29,352,za-kulisami-zla.html

marika3333 | 2012-03-17
Przeczytana: 17 marca 2012

zbyt dużo nazwisk, zbyt zagmatwane opisy. Błędy merytoryczne w niektórych artykułach. Aczkolwiek jedna historia zaciekawiła mnie:) Nie żałuję, że przeczytałam, jednak spodziewałam się czegoś lepszego.

AnnieK | 2012-03-11
Przeczytana: 11 marca 2012

Kradzieże relikwii, seryjni mordercy, napad z rabunkiem 50 milionów dolarów, brzmi jak historie dobrych kryminałów, które są uwielbiane i czytane przez wielu miłośników, lecz kiedy świat książek i filmów przedostaje się do świata rzeczywistego, fascynacja staje się koszmarem.

W książce ,,Za kulisami zła" znajdziemy wyłącznie prawdziwe historie, które wstrząsnęły Polską i światem. Dowiemy się z niej o kulisach śledztwa, które nie wiadomo do końca czy skazało odpowiedniego człowieka. Poznamy historie seryjnych morderców, którzy dopuścili się zbrodni za polskich ziemiach. Zapoznamy się także z historią zapowiadającej się gwiazdy walk MMA, która stoczyła się przez kryminalne postępowanie.

Ta książka jest to na pewno szokujące spotkanie. Poznanie świata kryminalnego z świecie rzeczywistości przeraża. W ,,Za kulisami zła" znajdziemy wywiad z seryjnym mordercą, więc ta książka jest jedynie dla osób o mocnych nerwach. Tak jak ten człowiek opisuje swoje ataki, jest to coś niezwykłego,...

Marcin | 2012-09-09
Przeczytana: 01 września 2012

Książka czysto reportażowa. Mnóstwo dat i nazwisk... Szybko się czyta, jednak to nie to czego szukałem.

kiko1303 | 2018-09-01
wtr1 | 2018-02-05