zarządzanie ludźmi

Wydawnictwo: Rebis
poradniki

Menedżerowie liniowi w znacznym stopniu odpowiadają za sprawy personalne: rekrutację pracowników, wynagrodzenia i szkolenie. W książce światowej sławy eksperta w dziedzinie zarządzania można znaleźć kompendium wiedzy w tym zakresie oraz praktyczne metody jej wdrażania. Autor omawia następujące zagadnienia: umiejętności niezbędne, aby skutecznie zarządzać ludźmi, zasoby, zarządzanie wy

Michał Bagiński | 2015-03-15
Na półkach: BIZNES, Przeczytane

Czuję się z lekka zawiedziony tę pozycją. Sądziłem, iż będzie to taka mniejsza wersja biblii Armstrong'a w wersji dla menadżerów - kwintesencja, do zastosowania w praktyce. Tego w tej książce nie odnalazłem. I w sumie ciężko mi powiedzieć, do kogo jest adresowana. Na pewno nie do menedżerów liniowych jak mówi podtytuł.

Małgosia | 2016-01-03
Matizz_2 | 2015-03-09