Domy za miastem

Wydawnictwo: Muza
poradniki

- prezentacja różnorodnych stylów wiejskich domów - rozmaite odmiany wiejskiego stylu: od bogactwa pomalowanych na jasne kolory śródziemnomorskich willi po chłodne, czyste linie domów skandynawskiej wsi - cenna inspiracja dla wszystkich, którzy chcieliby, aby w mieszkaniach wyczuwało się delikatne wrażenie zauroczenia wsią - przepiękne, inspirujące ilustracje i zdjęcia Autorka opisuje nie...

- prezentacja różnorodnych stylów wiejskich domów
- przepiękne, inspirujące ilustracje i zdjęcia

Autorka opisuje nie tylko narodziny i rozwój poszczególnych wiejskich stylów, ale także wykorzystywane w nich materiały budowlane i stosowane elementy zdobnicze, a również najistotniejsze elementy składające się na oryginalny, niepowtarzalny wiejski styl meble, tkaniny, przedmioty dekoracyjne. Książka nie tylko inspiruje wyobraźnię czytelnika, ale też zawiera praktyczne porady, jak nadać domowi i mieszkaniu rustykalny charakter. Dodatkowe cztery strony poświęcone są domom letniskowym i meblom plenerowym w Polsce.

Na półkach: Przeczytane, Albumy
Dalya | 2015-07-01