Modlitewnik Prawosławny

Wydawnictwo: Orthdruk
978-83-89396-37-2
religia
Michał

Modlitewnik zawiera: modlitwy wieczorne, poranne oraz dodatkowe - w języku cerkiewnosłowiańskim, w transliteracji polskiej i w tłumaczeniu na język polski. Wśród modlitw dodatkowych znajdują się w nim modlitwy: przed posiłkiem, po posiłku, przed nauką, po nauce, modlitwa Jezusowa, modlitwa za żyjących bliźnich, modlitwa za zmarłych, Psalm 50, Symbol Wiary prawosławnej – Wieruju, troparion...

Wśród modlitw dodatkowych znajdują się w nim modlitwy:
przed posiłkiem, po posiłku, przed nauką, po nauce, modlitwa Jezusowa, modlitwa za żyjących bliźnich, modlitwa za zmarłych, Psalm 50, Symbol Wiary prawosławnej – Wieruju, troparion Zmartwychwstania Pańskiego, kondakion Zmartwychwstania Pańskiego, 9 pieśń kanonu paschalnego, modlitwa św. Efrema Syryjczyka, modlitwa przed św. Eucharystią, Dziewięć Błogosławieństw, Dekalog, modlitwa do Anioła Stróża, modlitwa Optinskich Starców, trzy modlitwy o uzdrowienie chorych, modlitwa o zgodę między ludźmi, modlitwa przed podróżą i modlitwa codzienna św. Filareta Drozdowa.

źródło opisu: http://sklep.cerkiew.pl/product_info.php?products_id=2108

źródło okładki: http://sklep.cerkiew.pl/images/ksiazki/orthdruk/modlitewnik.jpg