Milionerzy – sprawdź swoje możliwości

Who Wants to be a Millionaire? The Quiz Book
milionerzy, teleturniej, quiz
rozrywka
Annabelle

Jeśli chcesz wygrać milion lub po prostu dobrze się zabawić, to właśnie w tej książce znajdziesz pytania i odpowiedzi ułożone przez autorów teleturnieju "Milionerzy" telewizji TVN. Dzięki tej książce możesz przygotować się do udziału w programie lub potraktować ją jako doskonałą rozrywkę dla Ciebie, Twojej rodziny czy przyjaciół. Sprawdź czy znasz prawidłowe odpowiedzi, by wygrać 32 000 lub...

Sprawdź czy znasz prawidłowe odpowiedzi, by wygrać 32 000 lub 500 000, a może nawet okrągły 1 000 000. Pamiętaj, że czas na odpowiedź jest nieograniczony, a do dyspozycji masz wszystkie koła ratunkowe. To, co gramy o milion?

źródło opisu: Świat książki, 2000

źródło okładki: zdjęcie autorskie