Terra. Bajki nie tylko dla młodzieży

Wydawnictwo: Wydawnictwo Wrocławskiej Księgarni Archidiecezjalnej TUM
bajki
Annabelle

Każdy potrzebuje bajek, bo bajka prowadzi nas do ważnych prawd człowieczych. Przechowujemy je w duszy jak najdroższy skarb. Ale bywa, że o tym zapominamy. Z głupoty swojej barykadujemy drogi wiodące do niego rozmaitymi gratami. A bajka z lekkością motyla, niesiona powiewem wiatru jak zapach kwitnącej maciejki prowadzi nas do naszego skarbu. I możemy cieszyć się nim jak dziecko, że powróciliśmy do mądrości życiowej.
Ks. M. Maliński napisał już parę książeczek z bajkami:
"Bajki nie tylko dla dzieci", "Bajki niebieskie", "Niby bajki", "Opowieści anielskie". Każda z tych książeczek jest inna. Również inna jest ta najnowsza. Ale na pewno warta przeczytania.

źródło opisu: TUM Wydawnictwo Wrocławskiej Księgarni Archidiecezjalnej, 2001

źródło okładki: http://wydawnictwo.archidiecezja.wroc.pl