Do/od rzeczy o energetyce

Wydawnictwo: Instytut im. E. Kwiatkowskiego
Aesir

W powyższej książce refutuje autor różnorodne mity związane z problematyką energetyki. Podjęte zostały przez niego próba eksplikacji erratycznych poglądów wobec rozwoju nowych technologii energetycznych, a także kwestie ich racjonalnego zastosowania. Profesor dokonuje wnikliwej analizy m.in. procesu kreacji krajowego rynku energetyki oraz funkcji partycypantów tego układu, które wynikają z dążeń do harmonizacji emisji energii, przy symultanicznej równowadze cen.

źródło opisu: Opis autorski

źródło okładki: zdjęcie autorskie