Miłość, która zdumiewa

Wydawnictwo: eSPe
83-89645-82-3
poradniki
summer_disease

Bóg stworzył człowieka z miłości i dlatego życie bez miłości traci sens. Mądra i wierna miłość jest największą siłą we wszechświecie i ma tylko jedno ograniczenie: Nie może nikogo skrzywdzić. Taka miłość zdumiewa i zaskakuje. Jest tajemnicza, jak tajemnicze jest spotkanie człowieka z Bogiem. Krzywdzić siebie i innych ludzi potrafi każdy z nas. Sztuką jest kochać wiernie i mądrze. Niniejsza publikacja jest zaproszeniem na spotkanie z miłością, której uczy Chrystus poprzez swoje słowa i czyny, a zatem z miłością widzialną, wierną, wychowującą i nieodwołalną.

źródło opisu: wydawnictwo eSPe, 2005

źródło okładki: wydawnictwo eSPe