Encyklopedia koty rasowe

Tłumaczenie: język polski
Wydawnictwo: Dragon
poradniki

Koty to niezwykle inteligentne zwierzęta, które przy odrobinie cierpliwości można nauczyć różnych trików. To prawda, że chodzą własnymi drogami, ale te drogi zawsze krzyżują się z trasami ich opiekunów. Każdy kot bez względu na rasę wymaga opieki i zaangażowania. Koty rasowe. Encyklopedia to przewodnik po rasach kotów. Książka zawiera opisy ponad sześćdziesięciu ras zarówno tych uznanych przez międzynarodową federację felinologiczną FIFe, jak i nowych, które jeszcze nie dołączyły do tej grupy. W każdym opisie uwzględniono najważniejsze informacje o pochodzeniu, wyglądzie, usposobieniu i pielęgnacji czworonogów. Książka została uzupełniona radami, jak wybrać odpowiedniego kota i jak o niego dbać, by jak najdłużej cieszyć się towarzystwem wąsatego przyjaciela.

źródło opisu: z okładki książki

źródło okładki: zdjęcie autorskie

mari | 2016-12-28