To mi się uda! Recepta na świadome i dobre życie

Wydawnictwo: WAM
poradniki

Znowu masz jak najlepsze zamiary? Przeczuwasz, że znowu nie zdołasz ich zrealizować? Temu można zapobiec! Każdy człowiek ma wystarczającą ilość sił i środków, by pozytywnie się rozwijać. Autor podaje 27 skutecznych technik i praktycznych strategii, które są niewyczerpanym źródłem dla każdego, kto chce zmienić swoje życie. Nie odnajdziesz tu recepty na szczęście, ale przy odrobinie wysiłku będziesz mógł, Drogi Czytelniku, rozwiązać codzienne, uciążliwe problemy, pozbyć się starych nawyków czy uporać się z nadmiernym stresem.

Nevalir | 2016-11-25
Na półkach: Audiobook, Przeczytane