Czego dusza pragnie. Elementarz duchowy

Wydawnictwo: M
978-83-7595-219-3
wiara, duchowość
religia

Jedyna książka na rynku wydawniczym, która jest zapisem cyklu konferencji o. Joachima Badeniego OP wraz płytą CD z oryginalnymi nagranymi konferencjami. Słowa ojca Joachima Badeniego mają zupełnie nowy i oryginalny wymiar –otwierają na niewypowiedzianą tajemnicę Boga, wzbudzają głód i pragnienie Absolutu. Zapis konferencji ojca Joachima został tak opracowany, by wydobyć z jego nauczania rzeczy...

Słowa ojca Joachima Badeniego mają zupełnie nowy i oryginalny wymiar –otwierają na niewypowiedzianą tajemnicę Boga, wzbudzają głód i pragnienie Absolutu. Zapis konferencji ojca Joachima został tak opracowany, by wydobyć z jego nauczania rzeczy uniwersalne, dotyczące wszystkich chrześcijan.
Książka przeznaczona dla wszystkich zainteresowanych niezwykła postać legendarnego dominikanina.
Konferencje mówią o nieznanych i nie odkrytych głębiach ludzkiego ducha, o podstawowych kwestiach, które dotyczą wszystkich bez wyjątku: wierzących i niewierzących.

źródło opisu: Wydawnictwo M, 2011

źródło okładki: http://www.wydm.pl