Psychologia nadziei. Aby poczuć się zrealizowanym

Tłumaczenie: Marzena Radomska
Wydawnictwo: Jedność
psychologia, wiara, nadzieja
religia
ephemeris

Zdrowie nie polega jedynie na braku choroby. Można być chorym, a jednocześnie - paradoksalnie - zachować zdrowie, gdyż choroba oznacza jedynie zakłócony stan równowagi z którym zdrowy organizm szybko sobie poradzi. "Psychologia nadziei" jest książką usiłującą ten niezwykły paradoks objaśnić, przeprowadzić Czytelnika do pełnego pojęcia, czym może być nadzieja, źródło pełnego zdrowia, całkowicie rozwinięte mocy człowieka.

źródło opisu: http://www.empik.com/

źródło okładki: http://www.empik.com/