Magia rozwoju talentów

Wydawnictwo: IFC Press Sp. z o.o.
7 (1 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
poradniki

W najbliższych latach decydującą rolę w osiąganiu sukcesów rynkowych będzie odgrywała umiejętność pozyskiwania i zatrzymywania właściwych ludzi w firmie. Wejście Polski do Unii Europejskiej spowodowało odpływ wykwalifikowanej kadry. aMagia rozwoju Talentówapodaje skuteczne magnesy pomagające zatrzymać właściwych pracowników w organizacji. Pokazuje jak budować kulturę organizacji, jak zwiększać zad

Michał Bagiński | 2015-02-03
Na półkach: BIZNES, Posiadam, Przeczytane

Dla mnie Nina Sosińska to uznany autorytet w dziedzinie zarządzania zasobami ludzkimi. Jej książka to sama esencja,a zarazem tak kompleksowe i pełne ujęcie tematu zarządzania talentami w organizacji.

kklidia | 2016-11-17
kerio84 | 2016-11-14