Koszmarny Karolek strzela gola

Tłumaczenie: Maria Makuch
Cykl: Koszmarny Karolek (tom 14)
Wydawnictwo: Znak emotikon
Horrid Henry and the football fiend
978-83-240-2003-4
Karolek, Euro 2012
Ag2S

Koszmarny Karolek dla najmłodszych fanów Euro 2012 Jak wygrać mecz z drużyną, której kapitanem jest Wredna Wandzia? Motywacja jest tak silna, że Karolek, który po raz pierwszy w życiu wbiega na boisko, ratuje honor swojej drużyny. Ani Muskularny Miecio ani Karate Krzyś nie potrafią pokonać Wandzi, jednak dla Karolka nie ma rzeczy niemożliwych - piłka ląduje w siatce niepokonanego przeciwnika....

Koszmarny Karolek dla najmłodszych fanów Euro 2012

Jak wygrać mecz z drużyną, której kapitanem jest Wredna Wandzia? Motywacja jest tak silna, że Karolek, który po raz pierwszy w życiu wbiega na boisko, ratuje honor swojej drużyny. Ani Muskularny Miecio ani Karate Krzyś nie potrafią pokonać Wandzi, jednak dla Karolka nie ma rzeczy niemożliwych - piłka ląduje w siatce niepokonanego przeciwnika. Świetna zabawa dla dzieci i rodziców!

źródło opisu: Wydawnictwo Znak, 2012

źródło okładki: http://www.znak.com.pl

Justyna_78 | 2018-03-10
Przeczytana: 08 marca 2018

Pierwsza książka o Koszmarnym Karolku przeczytana. Śmieszna i zabawna, bardzo nam się podobały psikusy Koszmarnego Karolka. Niewiem czy po tej książce syn będzie nadal grzeczny jak dawnej ;) zobaczymy.... no wzór do naśladowania do końca dobry to nie jest ;) ale ubaw mieliśmy podczas czytania. Będziemy czytać inne części o Karolku.

Witch | 2014-07-21
Przeczytana: 21 lipca 2014

Nieźle przerobił dziennik Damianka ale miałam ubaw ;)

Smerfnawisnia | 2015-12-27
Przeczytana: 27 grudnia 2015

Raczej poleciłabym starszym dzieciom do samodzielnego czytania. Dla mnie i mojego dziecka (dziewczynka 5 lat) mało ciekawe.

| 2012-01-08
Przeczytana: 07 stycznia 2012

Recenzja z mojego bloga: wdomowejbiblioteczce.blogspot.com

Jak już wspominałam, książki o Karolku uwielbiam. Sięgam po nie, gdy chcę się zrelaksować, albo gdy nie mam nic pod ręką do czytania lub po prostu chcę przeczytać coś naprawdę śmiesznego. Tym razem padło na część pod tytułem "Koszmarny Karolek i Bestia Boiska", w skład której wchodzą opowiadania: Koszmarny Karolek i dziennik Damianka, Koszmarny Karolek i Bestia Boiska, Koszmarny Karolek i wielkie zakupy oraz Koszmarny Karolek i jego arcywróg.

Opiszę każdą historyjkę po kolei - myślę, że w ten sposób będzie bardziej czytelnie i nie będziecie musieli wyławiać z gąszczu informacji tego, co Was interesuje w danym opowiadaniu.

Koszmarny Karolek i dziennik Damianka - brat Karolka, Doskonały Damianek, zaczyna prowadzić dziennik na polecenie swojej nauczycielki Pani Miodzik. Karolek jest przekonany, że młodszy brat napisał o nim same złe rzeczy, więc któregoś dnia potajemnie zakrada się do pokoju Damianka...

Koszmarny Karolek i...

Wybebeszamy_książki | 2016-08-26

Alexxx | 2013-03-31
Przeczytana: 2012 rok

Ta część nie spodobała mi się- opowiadania są nudne :(

PahaludO | 2010-08-17

Śmieszna, trochę głupkowata.

Czytałam Mikołajka,Mateuszka,pomyślałam,że dobrze byłoby przeczytać jakieś historyjkę o Karolku.Nadarzyła się okazja i pożyczyłam ją od mojej koleżanki.
Cieszę się że zapoznałam się z "Koszmarnym Karolkiem i bestią boiska".Książka jest ciekawa i bardzo szybko się ją czyta przez dużą czcionkę i obrazki,jednak co chwilę się śmiałam i nie chciałam oderwać oczu znad opowieści o tytułowym bohaterze.Niby książeczka dla dzieci,a wywołała u mnie ból brzucha ze śmiechu.Dla relaksu jest w sam raz nawet dla starszych czytelników.

Książka zawiera cztery opowiadania:

1. Koszmarny Karolek i dziennik Damianka - moim zdaniem najgorsze opowiadanie z tej pozycji była strasznie nudna i bezsensu
2.Koszmarny Karolek i bestia boiska
3. Koszmarny Karolek i wielkie zakupy- świetna opowieść uśmiał się przy niej do łez mama Karolka i on bardzo zabawny sposób robią zakupy
4. Koszmarny Karolek i jego arcywróg

AgnElsha | 2015-06-30
Na półkach: Przeczytane, Inne

Zabawna książka dla dzieci ze starszych klas podstawówki, chociaż trochę nie wychowawcza.

vikab | 2013-10-11
Przeczytana: kwiecień 2012