Vanished

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Private". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Simon & Schuster
kate brian, private, reed brennan
angielski
Martyna

Against all odds, Reed re-established Billings as a glamorous undeground literary society. Then something horrible happened: Noelle disappeared. Now Reed fears that unless she finds Noelle soon, she'll lose her friend forever...

źródło opisu: Simon & Schuster, 2010

źródło okładki: http://books.simonandschuster.com

Katarzyna | 2013-09-15
Przeczytana: lipiec 2013

"Vanished" Kate Brian to 12. część serii "Private" opowiadająca o losach pochodzącej z ubogiej rodziny Reed Brennan, której udało się wejść do grona najpopularniejszych i najbardziej wpływowych uczniów w kampusie. Poza tym to jedna z moich ulubionych pozycji. Co prawda czytałam ją już jakiś czas temu, ale zostało w mojej pamięci niezatarte wrażenie, że była ona czymś absolutnie niesamowitym.

Niestety, wszystko wskazuje na to, że Wydawnictwo Znak zaprzestało tłumaczenia serii "Private". To wielka szkoda, biorąc pod uwagę prawdziwy geniusz Kate Brian. Nastolatki uwielbiają jej książki i ja zawsze byłam jedną z nich. Dziś nie mam już 15 czy 16 lat, a nadal zachwycam się jej powieściami. Nie czekając dłużej na polskie wydanie, sięgnęłam po e-book, oczywiście w oryginale, i tak od książki do książki w kilka dni dotarłam do "Vengeance", kończącej całą serię. Przyznam, że było warto! Co za historia, co za emocje! Aż trudno się oderwać od czytania, zarywałam noce, czytałam do drugiej...

Martyna | 2012-04-08
Przeczytana: 12 lutego 2012

Geniusz. Ta seria cały czas mnie zaskakuje. Po prostu... Wow. Jeszcze nie ochłonęłam. Momentami zakrawająca na horror, momentami na thriller psychologiczny, ale w tej częsći, tak jak i w Revelation, która powoli zaczyna wyrastać na mój ulubiony tom, po prostu było czuć klimat tej serii. Chociaż, jeśli dobrze zrozumiałam końcówkę, to coś mi w niej nie gra... Właśnie dlatego nie dałam 10 gwiazdek. To takie troche naciągane się wydawało... Ale cóż, przeczytam The Book of Spells - prequel, przeczytam kolejne tomy (Ominous, Vengeance), i zobaczymy jak będzie.
Ach, no i oficjalnie uwielbiam Josha. ;)

anxiety | 2017-09-18
Przeczytana: 19 września 2017