Untouchable

Okładka książki Untouchable Kate Brian
Okładka książki Untouchable
Kate Brian Wydawnictwo: Simon & Schuster Cykl: Reed Brennan (tom 3) literatura dziecięca
literatura dziecięca
Reed Brennan (tom 3)
Simon & Schuster
2006-12-26
2006-12-26

Utrzymuję poziom pozostałych części, dalej ma ten sam fajny klimat. Dużo zwrotów akcji.

Moim zdaniem nudna. Za nudna. Liczyłam na porywającą, wartką akcję z kryminałem a pierszym planie, z miłością w tle. A tu okazało się, że kryminału nie ma prawie wcale, a głównym wątkiem są rozterki nastolatki.
Szczerze mówiąc, nie doczytałam do końca. Nie dałam rady oraz szkoda mi było czasu.
Nie polecam

Nie polecam

Wciągająca historia Reed.Josh jest nieobliczalny i czasem mnie irytował.Zaskakująca ksiażka.Polecam ;)

Super książka na jedno popołudnie/weekend :P
Dopiero gdy ją przeczytałam dowiedziałam się, że jest to 3 część serii, ale szczerze mówiąc nie odczułam specjalnie tego braku wiedzy z poprzednich tomów... :D
Serdecznie polecam

Super książka na jedno popołudnie/weekend :P
Serdecznie polecam

Jestem zachwycona tą książką! Gdy wpadła mi w ręce nie mogłam się od niej oderwać. Na zakończenie każdego rozdziału padały słowa, zdania, które były warte uwagi; po prostu zaciekawiały.
Niestety nie przeczytałam poprzednich części tej serii czego bardzo żałuję, ale pierwszą zdobyłam tą nie wiedząc nawet, że są poprzednie.
Więc tak: książka ma w sobie wiele tajemnic i strasznie wciąga; przeczytałam ją w niecałe 3 godziny.
Opowiada o dziewczynie, której zamordowano chłopaka. Policja nie może znaleźć sprawcy. Dziewczyna zakochuje się w najlepszym kumplu swojego zmarłego chłopaka. Okazuje się , że 'kumpel' jest podejrzany w sprawie morderstwa. Oskarżenia w końcu padają na niego i zostaje aresztowany. Na tym kończy się książka. Przyznam, że pod koniec jej czytania trochę się przestraszyłam. ;)

Więc tak: książka ma w sobie wiele tajemnic i...

I kolejna część przygód Reed przeczytana, a właściwie pochłonięta. Jak tylko zaczęłam czytać nie mogłam się od niej oderwać. Wyjaśnienie zagadek z poprzedniego tomu, nowe tajemnice, miłości, kłótnie, problemy. Wszystko to co ma miejsce w życiu nastolatek i nastolatków. Książka ciekawa i warta przeczytania. Jeżeli masz zamiar przeczytać tą książkę lepiej najpierw zapoznać się z poprzednimi częściami (zacząć serię od początku),bo niektóre wątki są kontynuacją z poprzednich tomów.
Serdecznie polecam! :)

genialne

genialne

To jest jedyna książka, którą przeczytałam od tej autorki. Jest bardzo mocna. Jeśli człowiek wczuwa się w główną postać i przeżywa wraz z nią różne wydarzenia (tak jak mnie się to często zdarza),to potrafią ponieść emocje i nerwy. Trzyma w napięciu, pomimo tego, że jest dość przewidywalna. Ciekawie opisana, choć wszystko się ciągnie i jest baaardzo rozwlekane. Dużo "lania wody". Bardzo podobał mi się wątek z lekami na psychikę i o tym jak człowiek może decydować o swoich decyzjach i jakie mogą być tego konsekwencje. Jak mylny może być człowiek odnośnie siebie i otaczającego świata. Co jest w stanie zrobić, do czego się posunąć, jeśli tylko nie posłucha psychiatry i nie będzie się stosował do jego zaleceń. Książka z przylepką: co by było gdyby ludzie nie postępowali według ogólnie przyjętych zasad.

Książka bardzo fajna, zresztą jak pozostałe!

Książka bardzo fajna, zresztą jak pozostałe!

2045

Fajna książka dla nastolatek.

Fajna książka dla nastolatek.

• Młodzieżowe
  • Kate Brian