zabawa z dzieckiem - Batllori Jorge, Escandell Victor

Wydawnictwo: SBM
7 (2 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
poradniki

W tej książce rodzice, opiekunowie i wychowawcy znajdą 150 ćwiczeń, gier i zabaw skierowanych do dzieci od momentu ich narodzin aż do ukończenia przez nie trzeciego roku życia. Umożliwiają one dziecku poznanie samego siebie i swojego otoczenia, ułatwiają kształtowanie więzi uczuciowych, wypracowują odpowiednią postawę ciała, poczucie rytmu i pomagają w rozwinięciu języka, poprzez odpowiedni dobór

talitha_kum | 2014-02-12
Na półkach: Przeczytane, Posiadam, (2014)
Przeczytana: 12 lutego 2014

Bardzo fajny, ciekawie opracowany i przydatny poradnik dla rodziców, opiekunów i wychowawców dzieci w wieku 0-3 lat. Podzielony na kategorie wiekowe, dokładnie określa cel zabaw przeznaczonych dla naszych milusińskich. Tabela umiejętności z tyłu poradnika umożliwia odpowiedni dobór zajęć do pracy z dzieckiem. Całość bardzo przyjemna w odbiorze, ubarwiona zdjęciami (które m. in. wizualizują proponowane zabawy), alternatywnymi rozwiązaniami oraz niezbędnymi uwagami.
Warto posiadać taką książkę w domowej biblioteczce, by pomóc naszemu dziecku rozwijać się prawidłowo oraz optymalnie do jego potrzeb :).

bernadeta1233 | 2014-01-26
Kati | 2016-10-04