A Pirate's Hellion

Wydawnictwo: Melange Books LLC
angielski
Karin

Isabella Graham's father bet her in a card game and lost her to a pirate named Snake. Her father isn't about to give up his daughter to the pirate so he double-crosses him by leaving town and not paying his debt. For three years, Captain Dantel 'Snake' Le Serpente has been looking for his prize. He has a small score to settle with the man who cheated him out of his winnings and abducts her...

For three years, Captain Dantel 'Snake' Le Serpente has been looking for his prize. He has a small score to settle with the man who cheated him out of his winnings and abducts her from her home. One look at Isabella and his vengeance soon turns to hot passion. Now that Snake has his little hellion, all bets are on as to who will come out the winner.

źródło opisu: http://www.melange-books.com

źródło okładki: http://www.melange-books.com

książek: 2009
monishka90 | 2014-11-28

Henry Graham to hazardzista, jest winien pieniądze wielu ludziom. Podczas kolejnej próby odbicia się, w akcie desperacji zastawia córkę, niestety przegrywa. Dantel każe dostarczyć Izzy na pokład swojego statku w ciągu godziny. Henry ma jednak inny plan. Odpływa z córką bez spłacenia długu. Dantel jest wściekły, ale cierpliwy. Zajmuję mu aż 3 lata odzyskanie swojej wygranej... Nie spodziewa się, że Izzy jest taka niepokorna. Kim jest tak naprawdę Dantel? Czy Izzy pogodzi się z losem?
Fajne opowiadanie, szkoda, że tak krótkie. Fabuła mogłaby być bardziej rozbudowana. Polecam

k_a_s_i_a | 2013-08-25
Przeczytana: 25 sierpnia 2013

Niesamowicie wciągające opowiadanie. Choć za krótkie. Jednak bardzo dobrze się czyta.
Historia opowiada o dziewczynie, którą ojciec przegrał w karty grając z pewnym "piratem"... Jednak zanim Dantel zdążył odebrać swoją nagrodę mężczyzna ucieka z córką z miasta. Po trzech latach poszukiwań w końcu mężczyzna odbiera swoją zapłatę...

BlackLady | 2016-02-24
Przeczytana: 24 lutego 2016