Halo: First Strike

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Halo". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Del Rey
5 (1 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
0-345-46781-7
halo, gry
angielski
Trojka

The Human-Covenant war rages on as the alien juggernaut sweeps inexorably toward its final goal: destruction of all human life!

Halo has been destroyed, and the threat it posed to sentient life, neutralized. But victory has come at a terrible cost for the UNSC. Thousands of valiant soldiers fell in the battle to prevent the alien construct from falling into the enemy’s clutches.

źródło opisu: Del Rey, 2003

źródło okładki: Wikipedia

Wojtek | 2013-11-21

Momentami przedłużone opisy, dialogi, całe sceny i szczerze, trochę nie czuje się klimatu Halo. Ale jako powieść scifi, jako tako ujdzie. Nie porywa, nie zaskakuje, ot, dopowiada historię, która na ekranie komputera/tv została opowiedziana w znacznie ciekawszy sposób. Ale jeśli ktoś jest fanem Halo, to przeczytać trzeba.

Nitrov | 2015-11-05
Niko442 | 2014-12-27