Udziałowe papiery wartościowe na rynkach międzynarodowych

Wydawnictwo: CeDeWu
biznes, finanse

Pierwsza pozycja na ten temat na rynku polskim. Przedstawiono w niej w sposób kompleksowy tematykę związaną z istotą kwitów depozytowych, obszarami ich zastosowania (gromadzenia kapitału przez podmioty gospodarcze bądź poprawy swego wizerunku). Wioletta Nawrot przedstawia procedury związane z emisją kwitów depozytowych oraz ich umarzaniem, a także uwarunkowania formalnoprawne związane z kwotowaniem kwitów depozytowych na wybranych rynkach giełdowych. Jej czytelnikami mogą być studenci uczelni ekonomicznych, pracownicy domów maklerskich oraz pracownicy określonych komórek finansowych przedsiębiorstw.