Sposób bycia

Wydawnictwo: Rebis
8371209509
psychologia humanistyczna
cykuta

Carl. R. Rogers, założyciel ruchu psychologii humanistycznej, oparł swe dzieło na fundamentalnej wierze w potencjał rozwojowy człowieka. Publikacja powstała na początku lat osiemdziesiątych, wieńcząc niezwykłą karierę Rogersa. Ta wyjątkowa antologia stanowi rekonstrukcję jego rozwoju zawodowego i osobistego, od lat sześćdziesiątych do osiemdziesiątych, a kończy przepowiednią, w której autor apeluje o bardziej ludzką przyszłość.

źródło opisu: Rebis, 2002

źródło okładki: zdjęcie autorskie